Ana Sayfa GÜNDEM Nenad Bijelica İddiası

Nenad Bijelica İddiası

57
0

Fenerbahçe’de Ersun Yanal sonrası her geçen gün başka hocalar hakkında haberler çıkıyor. Yerli hocalar arasında Abdullah Avcı, Erol Bulut ismi gündeme gelirken yabancılar arasında Nenad Bijelika en sık konuşulan aday.

İddiaya Göre Bugün Fenerbahçe’yle İmzalıyor

Fenerbahçe’nin hoca arayışıyla ilgili her geçen gün farklı hocaların yazıldığını gördük. Yerli adaylar arasında en sık duyulan isimler Abdullah Avcı, Erol Bulut olurken yabancı hoca adayları arasında Razvan Lucescu, Bijelica, Pellegrini gibi isimler yer aldı. İtalya’dan gelen haberlere göre kaynak olarak Hırvat basınını göstererek Nenad Bijelica ile Fenerbahçe’nin gün içerisinde masaya oturarak imza atacağı iddiası bomba gibi patladı.

Bugün İmzanın Atılacağı İddia Ediliyor

Ülkemizde liglere Covid 19 arası verilmesi transfer ateşine engel olamıyor. Tüm kulüpler önümüzdeki yıl güçlü bir kadro kurabilmek için var güçleriyle transfer çalışmalarına devam ediyorlar. Fenerbahçe oyuncu transferinin yanı sıra antrenör arayışlarını tam gaz sürdürüyor. Yerli ve yabancı pek çok hocayla görüşmeler yapılmaya devam etmekte. Ancak İtalya’da bir internet sitesinden yapılacak açıklama bomba etkisi yarattı. Hırvat basınında yer alan bir haberi kaynak göstererek Nenad Bijelica bugün İstanbul’a gelerek Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak haberini paylaştı. Hatta Nenad Bijelica’nın uçuş için hazır olduğu ve yeni kulübüyle anlaşma yapmak üzere saatler içerisnde yola çıkacağı belirtilmiştir. Fenerbahçe hoca konusunu hallettikten sonra tüm hızıyla oyuncu transferine yöneleceği belirtiliyor.   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz