Ana Sayfa GÜNDEM Küçük Bebeğin Boğazına Erik Kaçtı

Küçük Bebeğin Boğazına Erik Kaçtı

66
0

Zonguldak’ta yaşanan bir olayda henüz 2 yaşında olan Alya isimli bebeğin boğazına erik kaçtı. Eriği yerken boğazına kaçan erik sonucunda en başta ailesinin müdahale yapmasına rağmen küçük çocuk yaşamını yitirdi.

Zonguldak’ta İkiz Çocuklardan Biri Erik Yerken Tıkandı

Zonguldak’ta yaşayan bir ailenin ikiz çocuğu vardır. İkiz çocuklardan birisi Alya, diğeri ise Asya’ydı. İkiz çocuklar henüz 2 yaşındaydı. Aile Alya ve Asya’ya yemesi için erik vermişti. Alya eriği yerken boğazına eriğin takılması sonucunda tıkandı. Alya tıkandıktan sonra ailesi ilk müdahaleyi yapmasına rağmen ne yazık ki küçük çocuk hayatını kaybetti.

Çift Henüz 3 Yıllık Evliydi

3 yıllık evli olan Feride ve Sezer çifti; henüz yeni evlenmişti. Ancak evlendikten 1 sene sonra ikiz çocuklara hamile kalan Feride Hanım, çocuklarını başarıyla dünyaya getirmişti. Çocukları 2 yaşına geldiğinde ise, ailenin başına bu talihsiz olay geldi. Asya bebek eriği yerken herhangi bir tıkanma yaşamamasına rağmen; Alya bebek eriği boğazına kaçırdı. Anne ve baba başta telaşlansalar da çocuklarına ilk müdahaleyi yapmışlardı. İlk müdahale sonrasında bebeklerinin boğazına kaçan eriği çıkaramadıkları için hastaneye gitme kararı aldılar.

Aile Alya Bebeği Hastaneye Kaldırıldı

Aile yapılan müdahaleye rağmen eriği çıkaramayınca Alya bebeği hastaneye götürdü. Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırılan bebek, doktorların da müdahalesine rağmen kurtarılamayınca cenaze ve defin işlemleri başlatıldı. Aile adeta yıkıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz