Ana Sayfa GÜNDEM Koronavirüs Ömer Döngeloğlu için Ölüm Sebebi Oldu

Koronavirüs Ömer Döngeloğlu için Ölüm Sebebi Oldu

44
0

Başakşehir’de bulunan bir hastanede koronavirüs tedavisi görüyordu. İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’ndan acı haber geldi. Sunucu olarak özellikle Ramazan Aylarında ekranlardan tanıdığımız Ömer Döngeloğlu Koronavirüse yenik düştü.

Resmi Açıklama Belediye Başkanından Geldi

Tedavisi bir süredir Başakşehir’de bir hastanede devam ediyordu. Acı haberi resmi sosyal medya hesabı üzerinden Başakşehir Belediye Başkanı duyurdu. Yasin Kartoğlu sosyal medya hesabından yaptığı resmi açıklamada Ömer Döngeloğlu’nun hayatını kaybettiğini bildirdi. Başakşehir Belediye Başkanı ayrıca merhum hocamız için Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi. Yapılan bu resmi açıklama sonrası ilahiyatçı ve yazar olarak tanıdığımız Ömer Döngeloğlu’nun aile ve tüm sevenleri yasa boğuldu.

Mustafa Karataş Haberi Doğruladı

İlahtiyatçı olan yine ekranlardan tanıdığımız Mustafa Karataş sosyal medya hesabı üzerinden, mekanı cennet olsun ilahıyatçı hocamız Ömer Döngeloğlu vefat etmiştir şeklinde paylaşım yaparak haberi doğruladı. Meslektaşı olan merhum Ömer Döngeloğlu’nun vefat haberini bu sözlerle ve büyük bir üzüntüyle paylaştı. Kendisi de merhumun ailesi ve tüm sevenleri gibi bu üzücü haber sonrası yasa boğuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Taziyelerini İletti

İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nun vefatı üzerine açıklama yapılınca Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan telefonla merhum Döngeloğlu’nun oğlu olan Muhammed Döngeloğlu’nu arayarak başsağlığı dileyerek ailesine ve sevenlerine acılarını paylaştığını iletti. Bu haberin ardından Koronavirüsün insanlar üzerindeki yıkıcı etkisi bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz