Ana Sayfa GÜNDEM Bir Köpeği Yakarak Sosyal Medyada Paylaşan Kişiden Kan Donduran Sözler

Bir Köpeği Yakarak Sosyal Medyada Paylaşan Kişiden Kan Donduran Sözler

74
0

İzmir’de kan donduran bir olay yaşandı. Menderes ilçesinde gerçekleşen olayda M. Ç. isimli kişi önce bir köpeği yaktı, ardından da bu görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaştı. Alınan ifadesinde kan donduran sözler söyledi.

Önce Köpeği Yaktı, Sonra Sosyal Medya Üzerinden Paylaştı

İzmir’in Menderes ilçesinde yaşanan olayda M. Ç. isimli kişi bir sokak köpeğini yaktı. Yaktığı görüntüleri ise sosyal medya hesaplarına atarak kamuyla paylaştı. Sosyal medya üzerinden görüntüleri gören birçok kişi sinirlendi. Olayı polise şikayet ederek görüntüleri gösterdiler. Polis yaptığı çalışmalar sonrasında M. Ç. isimli zanlıyı yakalayarak ifadesini aldı. Başta hayvan severler olmak üzere birçok kişinin kanını donduran olayda yine şaşırtıcı ve kan donduran bir ifadeyle M. Ç. dikkatleri üzerine çekti.

Köpek Zaten Ölüydü

Polisin gelen şikayetler üzerine görüntüleri incelemesi ve ardından araştırmalar yaparak zanlıyı yakalamasının ardından ifadesine başvurdu. M. Ç. verdiği ifadesiyle pişman olması beklenirken herhangi bir şekilde pişmanlık yaşamadığını belli etti. Yaptığı açıklamalarda ve verdiği ifadesinde köpeğin önceden ölü olduğunu yani köpeği yakarak öldürmediğini, ölü olan köpeği yaktığını açıkladı.

Kan Donduran Açıklama: “Sosyal Medyada Dikkat Çekmek İstedim!”

İzmir’in Menderes ilçesinde yaşanan olayda M. Ç. verdiği ifadeyle pişman olmadığını köpeğin ölü olduğunu ve kendisinin o şekilde yaktığını söylemesinin ardından polis; neden köpeği yaktığını sordu. Sanık M.Ç. ise yanıt olarak sosyal medyada dikkat çekmek istediğini söyleyince bir kan dondurucu açıklamaya daha imza atmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz